Kid Girl

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Next Gen
Kid Girl oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve kızlarınıza inanılmaz eğlenceli bu mükemmel oyunu hediye ederek çok eğlenceli zaman geçirmelerini s

Kid Girl oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve kızlarınıza inanılmaz eğlenceli bu mükemmel oyunu hediye ederek çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Modayı yakından takip eden süslü kızlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan bu harika oyunda kızlarınız arkadaşları ile birlikte gezmek için dışarıya çıkmak isteyen, ancak ne giyeceğine bir türlü karar veremeyen güzel bir kıza bu konuda yardımcı olacak ve onu giydirip süsleyecekler.

Oyunun menüsünde bulunan şık ve 2014 yılının son modasına hakim olan kıyafet modellerinin arasından en çok beğendiklerini seçip ona giydirecekler. Bu kıyafete en çok uyum sağlayacak olan bir ayakkabı ve çanta seçip güzel bir kombinasyon oluşturacaklar. Bir de ona güzel bir saç modeli uygulayıp, onu şık aksesuarlar ile süsleyerek son derece şık bir şekilde çıkmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Kid Girl indir